A A A
     

مسابقه «طراحی و ارایه» طرح‌های دانشجویی

 

 

فرصت معرفی در درجه نخست به حامیان کنفرانس و مشارکت کنندگان در نمایشگاه تعلق می‌گیرد و شرکت‌کنندگان می‌بایستی تقاضای خود را از طریق تارنمای کنفرانس به دبیرخانه اعلام کنند.
همزمان در سالن جانبی نمایشگاه محل مناسب برای معرفی محصولات و خدمات نیز در نظر گرفته شده است.
انتخاب تیم‌های واجد شرایط از بین متقاضیان حضور در برنامه‌هاي جانبي‌، توسط دانشگاه‌های برگزار کننده و همکاران برگزاری، انجام خواهد شد.
با توجه به محدوديت موجود در خصوص انتخاب محل غرفه نمايشگاه، انتخاب فرصت‌هاي همکاری، اولويت ارايه سخنراني و ساير امکانات، اولويت با متقاضياني مي‌باشد که زودتر به ثبت درخواست و تبادل تفاهم‌‌نامه اقدام نمايند.

 
  • علاوه بر فرصت شرکت در نمایشگاه آثار دانشجویی برای دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی عالی، به منظور تشویق دانشجویان ممتاز گروه‌ها و دانشکده‌های حاضر در کنفرانس مسابقه «طراحی و ارایه» نیز در روزهای برگزاری کنفرانس برگزار می‌شود.
    دانشجویان منتخب برای این مسابقه فرصت خواهند داشت تا در یک نیم‌روز دستاوردهای طراحی خود را در ارتباط با موضوع اعلام شده و با حضور هیئت داوران متشکل از مدیران، دست‌اندرکاران صنعت و سرمایه‌گذاران ارایه نمایند.
    مسابقات در رشته‌های مختلف و به صورت تیمی برگزار خواهد شد.. موضوعات مورد مسابقه با هماهنگی سازمان‌ها و شرکت‌های حامی و با موضوعات کاربردی برگزار شده و در پایان طرح‌های ارایه شده مورد نقد و بررسی مدیران و کارشناسان اجرایی قرار خواهند گرفت.
    در پایان با نظر هیأت داوران سه تیم برتر انتخاب و از آنها قدردانی می‌شود.

 

معرفی محصولات طراحی

 

معرفی کسب‌ وکارهای نو در طراحی

 

در طول سه روز برگزاری کنفرانس برای شرکت کنندگان در نمایشگاه جانبی کنفرانس فرصتی فراهم شده است تا مطابق عرف کنفرانس‌های بین‌المللی و در مکانی مجزا، با حضور بازدیدکنندگان علاقه‌مند و رسانه‌های گروهی، به معرفی محصولات و خدمات اختصاصی خود مبادرت ورزند. شرکت‌های فعال در حوزه طراحی محصولات و شرکت‌های تولید کننده محصولات و ارایه دهنده خدمات در حوزه طراحی که در نمایشگاه فناوری‌های طراحی حضور دارند در اولویت برگزاری معرفی محصولات قراردارند. 

 

هم‌زمان با برگزاری کنفرانس، بخشی از نمایشگاه کنفرانس به ارائه و معرفی کسب‌وکارهای نوپای در حوزه طراحی اختصاص می‌یابد. هدف از این بخش، فراهم کردن فضایی است که صاحبان کسب ‌و کارهای نوپا فرصت ارائه توانایی‌های خود به جریان اصلی و مدیران تصمیم‌گیر حوزه‌های صنعت و تولید را داشته باشند و زمینه معرفی ایده‌های جدید فراهم گردد. معرفی طراحان و شرکت‌های موفق در حوزه طراحی محصول و خدمات به مخاطبین خاص آنان و شناسایی مشتریان بالقوه از اهداف عمده این برنامه می‌باشد. 

     

معرفی خدمات آموزشی- پژوهشی

     

مراکز آموزشی غیر دانشگاهی می‌توانند نسبت به برگزاری سمینارهای معرفی دوره‌های آموزشی خود برای شرکت کنندگان در کنفرانس اقدام نمایند. مجلات و نشریات تخصصی در حوزه طراحی و هنر، معماری، شهرسازی، طراحی داخلی، طراحی صنعتی و سایر نشریات حوزه هنری گرافیک، تجسمی، و... نیز که در نمایشگاهِ «نشریات، سایت‌ها و نرم‌افزارهای طراحی» کنفرانس حضور دارند فرصت خواهند داشت که نسبت به برگزاری معرفی فعالیت‌ها و خدمات خود اقدام نمایند. 

برگزار کنندگان کنفرانس