A A A
     

 

 

 

هم‌زمان با برگزاری کنفرانس، نمایشگاه تخصصی در زمینه موضوعات اصلی کنفرانس در روزهای 5 الی 7 اردیبهشت ماه سال 96، برگزار می‌شود.

 
  • امروزه طیف گسترده‌ای از شرکت‌ها و موسسات طراحی در زمینه‌های گوناگون طراحی فعال هستند، شیوه‌ها و متریال‌های گوناگونی در فرآیند طراحی و ساخت و تولید محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرند، معرفی محصولات موجود در بازار ایران شامل آثار طراحی شده و نیز محصولات و تجهیزات مرتبط با فرآیند طراحی از اهداف این نمایشگاه می‌باشد.
    با توجه به طیف مخاطبان شرکت کننده در کنفرانس و بازدید کنندگان از نمایشگاه، الویت‌های نمایشگاه فناوری‌های طراحی؛ معرفی تکنولوژی‌های نوین تولید همانند چاپگرهای سه بعدی، برش‌های لیزری، شیوه‌ها و روش‌های نوین طراحی، معرفی فعالیت‌ها و محصولات طراحی، بسته بندی، برندینگ، خدمات و... می‌باشد.
    اولویت در اختصاص غرفه‌ها با شرکت‌هایی است که حضور خود را زودتر قطعی نمایند. امکان معرفی محصولات و خدمات در فضای باز (محصولات حجیم) با هماهنگی دبیرخانه مقدور است.

     

نمایشگاه فناوری‌های طراحی و فعالان حوزه طراحی

     

برای معرفی هرچه بهتر فعالان و جریان‌های تاثیرگذار بر فعالیت‌های حوزه طراحی؛ افراد حقیقی، مراکز و موسسات آموزشی، مراکز پژوهشی و تحقیقاتی، شرکت‌های طراحی و شرکت‌های تولید کننده محصولات صنعتی در زمینه‌های گوناگون (همانند لوازم خانگی، مبلمان، لوازم ورزشی، خودرو، تجهیزات پزشکی)، طراحی محیط و فضاهای زندگی، طراحی داخلی، طراحی لباس، طراحی پارچه و... نمایشگاه‌ جانبی کنفرانس، برای تبادل اطلاعات و معرفی هر چه بهتر فعالیت‌های مجموعه‌های مرتبط فضایی مناسب را فراهم می‌آورد.
شرکت‌های طراح محصول و موسسات وابسته به شرکت‌های تولیدی فعال در زمینه مطالعات بازار، طراحی و... در این نمایشگاه حضور داشته و با ارائه سمینار، میزگرد و... به معرفی محصولات، توانمندی‌ها و روش‌ها و شیوه‌های تولید خود خواهند پرداخت.

     

نمایشگاه آثار آموزشی دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی

     

برای معرفی دستاوردهای طراحی و معرفی فعالیت‌های گروه‌های آموزشی در زمینه آموزش طراحی، نرم‌افزارها و نیز معرفی پروژه‌های برتر دانشجویی، نمایشگاهی از فعالیت‌های دانشکده‌ها و گروه‌های هنری و... در زمینه موضوعات مرتبط با موضوعات کنفرانس برگزار می‌گردد.
دانشگاه‌ها، دانشکده‌ها، گروه‌های آموزشی و موسسات آموزش عالی همکار در برگزاری کنفرانس در الویت واگذاری غرفه‌های نمایشگاه آثار آموزشی می‌باشند. بدیهی است با توجه تعداد بازدید کنندگان و افراد شرکت کننده در نمایشگاه و همچنین مسئولین دولتی، این نمایشگاه بازتاب مناسبی برای معرفی توانمندی‌ها و فعالیت‌های آموزشی مراکز دانشگاهی می‌باشد.

     

نمایشگاه موسسات و مراکز آموزش طراحی- غیر دانشگاهی

     

موسسات و مراکز آزاد آموزش طراحی غیر دانشگاهی بخشی مهم از جریان تاثیر گذار بر روندهای آموزشی و خلاقیت در رشته‌های گوناگون طراحی و هنری هستند.
با توجه به حضور جمع کثیری از متخصصان، دانش‌آموختگان، دانشجویان و... در کنفرانس و بازدید آنان از نمایشگاه جانبی، به منظور معرفی توانمندی‌ها و فعالیت‌های موسسات و مراکز آموزش طراحی، بخشی از نمایشگاه جانبی به مراکز آموزشی غیر دانشگاهی، اختصاص داده شده است.
برقراری ارتباط موثر با مخاطبان، معرفی اساتید، معرفی دوره‌ها و خدمات آموزشی این مراکز و همچنین برگزاری جلسات معرفی و پرزنت این مراکز در سالن‌های جانبی کنفرانس از جمله برنامه‌های این بخش از نمایشگاه می‌باشد. اولویت در اختصاص غرفه‌ها و ساعت‌های پرزنت و ارائه با مراکزی است که حضور خود را زودتر قطعی نمایند.

برگزار کنندگان کنفرانس