A A A
نمایشگاه تخصصی کنفرانس جامع طراحی

نمایشگاه تخصصی در زمینه موضوعات اصلی کنفرانس، برگزار می‌شود.

امروزه شیوه‌ها و متریال‌های گوناگونی در فرآیند طراحی و ساخت و تولید محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرند. معرفی محصولات موجود در بازار ایران، شامل آثار طراحی شده و محصولات و تجهیزات مرتبط با فرآیند طراحی از اهداف این نمایشگاه می‌باشد. 

 با توجه به طیف مخاطبان شرکت کننده در کنفرانس و بازدید کنندگان از نمایشگاه، این نمایشگاه در بخش های مختلفی به فعالیت می پردازد. از جمله این بخش ها: 

1- نمایشگاه فناوری‌های طراحی و فعالان حوزه طراحی؛ 

که برای  معرفی هرچه بهتر فعالان و جریان‌های تاثیرگذار بر فعالیت‌های حوزه طراحی می باشد.

2- نمایشگاه موسسات و مراکز آموزش طراحی- غیر دانشگاهی

 که به منظور معرفی توانمندی‌ها و فعالیت‌های موسسات و مراکز آموزش طراحی انجام می شود.

3- - نمایشگاه آثار آموزشی دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی ،

برای معرفی دستاوردهای طراحی و معرفی فعالیت‌های گروه‌های آموزشی در زمینه آموزش طراحی، نرم‌افزارها و نیز معرفی پروژه‌های برتر دانشجویی، نمایشگاهی از آثار انتخاب شده دانشجویان  ارائه میگردد

معرفی خدمات آموزشی- پژوهشی

مراکز آموزشی غیر دانشگاهی می‌توانند نسبت به برگزاری سمینارهای معرفی دوره‌های آموزشی خود برای شرکت کنندگان در کنفرانس اقدام نمایند. مجلات و نشریات تخصصی در حوزه طراحی و هنر، معماری، شهرسازی، طراحی داخلی، طراحی صنعتی و سایر نشریات حوزه هنری گرافیک، تجسمی، و... نیز که در نمایشگاهِ «نشریات، سایت‌ها و نرم‌افزارهای طراحی» کنفرانس حضور دارند فرصت خواهند داشت که نسبت به برگزاری معرفی فعالیت‌ها و خدمات خود اقدام نمایند.

برگزاری کارگاه های معرفی محصول

برگزاری کارگاه های معرفی محصول( مبتنی بر طراحی) : کنفرانس جامع طراحی

 

در طول سه روز برگزاری کنفرانس برای شرکت کنندگان در نمایشگاه جانبی کنفرانس فرصتی فراهم شده است تا مطابق عرف کنفرانس‌های بین‌المللی و در مکانی مجزا، با حضور بازدیدکنندگان علاقه‌مند و رسانه‌های گروهی، به معرفی محصولات و خدمات اختصاصی خود مبادرت ورزند. شرکت‌های فعال در حوزه طراحی محصولات و شرکت‌های تولید کننده محصولات و ارایه دهنده خدمات در حوزه طراحی که در نمایشگاه فناوری‌های طراحی حضور دارند در اولویت برگزاری معرفی محصولات قراردارند.

پروفسور منصور فلامکی

سخنرانی پروفسور منصور فلامکی، "عضو محترم هیئت علمی دانشگاه تهران"، در سمینار فلسفه طراحی، کنفرانس جامع طراحی

سخنرانان سمینار بیونیک

سخنرانان سمینار بیونیک در کنفرانس جامع طراحی 

سخنرانان سمینار بیونیک 

پروفسور غلامحسین ریاضی, دانشیار مرکز تحقیقات بیوفیزیک و بیوشیمی دانشگاه تهران؛ پروفسور ساری، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران؛دکتر علیرضا آقامحمدی، رئیس انجمن زیست الگو(بیونیک) و استاد جمشید امامی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران از سخنرانان این سمینار می باشند.

 

برگزار کنندگان کنفرانس